GİZLİLİK POLİTİKASI

İşleyiş


LOCATION PERMISSION

EN : This app collects location data to enable vehicle tracking even when the app is closed or not in use.
TR : Bu uygulama, uygulama kapalıyken veya kullanımda değilken bile araç takibini etkinleştirmek için konum verilerini toplar.

EN : Thanks to the vehicle tracking feature, your mobile phone shares your location information in certain periods (3 minutes). In this way, the locations you passed are drawn as a map on the web application.
TR : Araç takibi özelliği sayesinde cep telefonunuz belirli periyodlarda (3 dk.) konum bilginizi paylaşır. Bu sayede web uygulaması üzerinde, geçtiğiniz lokasyonlar bir harita olarak çizilir.

Halı Pratik, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (firma adı, vergi dairesi, nosu, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler, sadece Halı Pratik bünyesinde fatura kesme, yetkili doğrulama gibi işlemler için kullanılmaktadır. Bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Sistemlerimizdeki müşteri ve sipariş hareketleri, sadece günlük işlemler içindir. Bir önceki güne ait kayıtlar tutulmaz. Sorumluluğumuz, mevcut siparişin sonlanması itibariyle sona erer. Halı Pratik'in pozisyonu, işlerinize teknoloji katkısı sağlamaktan ibarettir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Halı Pratik’e aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Fırat Teknokent, Çaydaçıra mh. Hacı Ömer Bilginoğlu cd. N.63 Ek Bina, Kat:2 D:204 ELAZIĞ
Ofis Tel: 0850 840 28 32
E-posta: destek@halipratik.com
HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0850 840 28 32'DEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.