Proje Detayları

Nasıl çalışıyoruz?

Projemiz, birbirine entegre 3 ana unsurdan oluşuyor. CallerID cihazı ile arayanları bilgisayar ekranında görüyor, siparişlerinizi programa giriyor ve anında sahadaki cep telefonlarına iletilmesini sağlıyorsunuz.

Caller ID

picture CallerID cihazını satın aldığınızda arayan kişilerin müşteri bilgileri, adresi, siparişleri bilgisayar ekranında görüntülenir. Telefonun 2. kez çalışında müşteriyi ismiyle karşılar, ekrandan sipariş detaylarını okursunuz. Böylece konuşma süresi daraldığı gibi, müşteriyi tanıyor olmanız da ayrı bir memnuniyet oluşturacaktır.

Web Uygulaması

picture Interneti olan herhangi bir cihazdan (cep, tablet, bilgisayar vs) adres satırına www.halipratik.com yazarak programa ulaşırsınız. "Üye Girişi" bölümünden giriş yapıp işlemlerinize başlayabilirsiniz. Sisteme üye olmak için "Başvuru" formunu doldurmanız yeterlidir. Gerekli yetkilerin verilmesi için sizinle en kısa sürede temasa geçilir.

Toplu SMS

picture İsteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz bu hizmet kapsamında. Manuel ve otomatik SMS gönderimlerinden faydalanabilirsiniz. Kapıdan halıyı ilk aldığınızda, müşteriye pos cihazından fişini verdiğiniz anda sistem otomatik SMS gönderimi yapar. Örneğin, "TEMIZ HALI" gönderici başlığı ile "Sayın Fatih Korkmaz, 3 adet toplam 18 m2 haliniz alinmis olup, 20.12.2014 tarihinde teslim edilecektir. Fiyat 54 TL'dir." Bunun dışında, program içinde değişik kategorilerde manuel SMS gönderimleri yapılabilir. Belli bir mahallede oturanlara, belli bir ilçeye ya da son 1 yıldır halı yıkatmayanların otomatik tespiti ile gönderim yapılabilir.

Pos rulosu

picture Müşterilerin olur olmaz problemlerde, halı yıkama firmasını zor durumda bırakmaya çalıştığı herkesin malumudur. Teferruatlı bir sözleşmeyi sliplerin arkasına basarak, hem sizi korumak, hem de kurumsal bir kimliğe kavuşturmayı hedefledik. Slip arkasında yer alan maddelerden örnek bir kaç tanesini belirtelim: 1 ay içinde alınmayan halıların mesuliyeti kabul edilmez. Yıpranmış, hasar görmüş ya da kalitesiz dokuma malzemelerinin kullanıldığı ürünlerde oluşacak muhtemel kusurlarda firmamız sorumlu değildir. Halı poşetleri taşıma amaçlıdır. Lütfen halılarınızı uzun süre poşet içinde bekletmeyiniz. gibi toplam 16 maddeden oluşur.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0850 840 28 32'DEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.