MAKALELER

Bağlıca Kilim Yıkama

baglica-kilim-yikama

İyi bir kilim temizliği için kilimin özelliğini ve ne kadar kaliteli bir malzeme yapısına sahip olduğunu bilmek gerekir. Bunun için Bağlıca kilim yıkama bu konuda oldukça deneyimli ve profesyoneldir. Kilimlerde eğer ki el dokuma halı modelinde olduğu gibi kök boyası kullanılmışsa, ipek ve yün ile tasarlanmış ise o zaman bu kilim çeşitlerini temizlerken daha dikkatli ve özenli olmak gerekir. Kilimler halılara göre daha hassas yapıya sahiptir. Kilimler genellikle kök boyası kullanılarak boyanır. Bu nedenle renk sabitleyici kullanmadan yıkanması daha iyi olur. İpek kilimler deterjan ya da halı şampuanı ile yıkanırsa o zaman zarar görme olasılığı yüksektir. Firmamızda yıkanacak olan kilimler öncelikli olarak türüne göre ayrılır. Sonra yıkama tekniği geliştirilerek yıkama işlemine geçilir.

Kilim Yıkama Konusunda İddialıyız

Kilim yıkama için firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde kararlaştırılan gün içerisinde adresimizde olunur. Adresinize ücretsiz olarak gelinir ve yıkanacak olan kilimler alınır. Bağlıca kilim yıkama firmamıza getirilen halılar türüne göre ayrıldıktan sonra sırasıyla yıkama işlemine tabii tutulur. Kilimlerin bu konuda deneyimli ve başarılı bir firma tarafından yıkanması çok önemlidir. Aksi halde evde makinede bilgisizce yıkanan kilimler zarar görebilir ve kullanılmaz hale gelebilir. Bunun için dikkatli olmakta fayda vardır. Günümüzde birçok evde kullanılan kilimler kolay kullanın imkanı sunduğu için çok fazla tercih edilir. Ancak temizlik konusunda kişiler fazla bilgiye sahip olmadıkları için kilimlerin makinede yıkanmasını sağlayarak zarar görmesine sebebiyet verebilmektedir. Bunun için firmamız burada bulunmaktadır.

Kilim Yıkama Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Günümüzde farklı model, renk ve çeşitte tasarlanan çok fazla kilim vardır. Her yörenin ve her ülkenin kendine has tasarımlarına sahip kilim modelleri kişiler tarafından yoğun bir ilgi görür. Ancak bu kilimlerin temizliği de bir hayli önem arz eder. Bu konuda ise firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet verdiği için hangi kilimin nasıl temizlenmesi gerektiğini çok iyi bilir. Kilim yıkama fiyatı genellikle kilimin modeli ve büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bu konuda daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz firmamız ile iletişime geçerek gerekli görüşmeyi sağlayabilirsiniz. Bağlıca kilim yıkama bu konuda size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

 

 

Bağlıca Halı Yıkama
HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0850 840 28 32'DEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.