MAKALELER

Bağlıca Sandalye Yıkama

baglica-sandalye-yikama

Günlük yaşantımızın en önemli eşyası olan sandalyeler birçok alanda karşımıza çıkabilmektedir. Kafe, iş yeri, restoran, ev daha birçok ortamda sandalyeler kullanılmaktadır. Bağlıca sandalye yıkama ile temizliği son derece titiz şekilde yapılmaktadır. Ortak kullanım alanlarında kullanılan sandalyeler normal kullanım koşuluna göre daha fazla ve hızlıca kirlenmektedir. Bu yüzden sandalyelerin yılda en az 1 defa yıkanması gerekir. Eğer ki sandalyeler ortak kullanım alanında kullanılıyor ise o zaman bu sürenin daha kısa tutulması çok önemlidir. Kirlenen sandalyeler kullanıcılar için kesinlikle hijyenik olmaz. Bu yüzden temizliğine özen göstermek gerekir. Kişiler için hijyenik ortam bir hayli önemlidir.

Sandalye Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

·         Sandalye üzerinde toz ve pislik gibi şeyler var ise onlar eldivenle temizlenir.

·         Sonra sandalye üzerine sandalyeyi deforme etmeyecek ve insan sağlığına zarar vermeyecek solüsyonlar püskürtülür.

·         Sıkılan solüsyon sonra bir fırça yardımı ile fırçalanmaya başlanır. Böylece yüzey temizliği yapılmış olur. Fırçalama işlemi kesinlikle sandalyeyi deforme etmeyecek şekilde yapılır. Sandalye üzerinde herhangi bir tüylenme gibi durum söz konusu olmadan fırçalama işlemi yapılır. Aksi halde tüylenme gibi bir şey olursa sandalye kötü görünebilir.

·         Tüm bu işlemler sandalye üzerindeki leke ve kirlerin yumuşamasını sağlar.

·         Daha sonra Bağlıca sandalye yıkama olarak durulama aşamasına geçilir.

·         Durulama işleminden sonra sandalye yıkama işleminin bitmesi için vakumlama yöntemi ile bez kısmındaki kirli su çekilir. Sandalye içerisindeki kirli su kendi kendine kurumaya bırakılır ise sandalye üzerinde lekeler oluşabilir. Böyle bir durumun olmaması için vakumlama yönetim uygulanır.

·         Sandalye içerisinde kalan temiz suların kuruma süresi genellikle mevsimden mevsime farklılık göstermektedir. Yaz mevsiminde 2 ila 3 saat gibi bir sürede kururken kış mevsiminde ise 5 ila 6 saati bulabilir.

Sandalye Yıkama Fiyatları

Sandalye yıkama fiyatları genellikle kumaş yapısına göre değişiklik gösterir. Firmamız  tarafından hizmet almak isterseniz iletişime geçerek gerekli bilgileri talep edebilirsiniz. Bağlıca sandalye yıkama firması olarak sizlere en iyi şekilde yardımcı olunacaktır. Birbirinden farklı kumaş yapısındaki sandalyeleriniz profesyonel ekibimiz tarafından en titiz şekilde yıkanacaktır. Bunun için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Bağlıca Saçak Tamiri
HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0850 840 28 32'DEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.