MAKALELER

Bağlıca Koltuk Yıkama

baglica-koltuk-yikama

Koltuk yıkama işleminde her zaman kumaş yapısına ve özelliğine göre profesyonel bir yıkama işlemi gerekir. Bunun içinde Bağlıca koltuk yıkama her zaman bu konuya dikkat etmektedir. Firmamız tarafından koltuk yıkama işlemi için bitkisel deterjanlar kullanılır. Böylelikle daha antibakteriyel bir temizlik hizmeti sağlanır. İhtiyacınıza cevap veren %100 hijyenik bir temizlik için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel yıkama hizmeti için size her zaman bir telefon kadar uzağız kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir koltuk yıkama firması tercih etmek istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz demektir. En çok kullanılan eşyalarınızın hijyeni için bizler burada hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

Koltuk Yıkama Hizmeti İle Eviniz Daha Konforlu

Yaşam alanlarımızda en çok kullanılan eşyalardan birisi de koltuklardır. Gün boyunca kullanıma maruz kalan koltukların yüzeyinde zaman içerisinde kirlenmeler oluşmaya başlar. Özellikle çocuklu evlerde koltuklar daha fazla kirlenmektedir. Yiyecek lekesi, içecek lekesi, boyama ve kalem izleri çok fazla görülen lekelerden bazılarıdır. Ancak günümüzde artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte koltuklarda oluşan bu lekelerden kurtulmak çok kolay hale geldi. Evde lekelerle kendi kendimize uğraşmak daha kötü durumlara yol açabilir. Bunun için Bağlıca koltuk yıkama size her zaman destek olmak için burada hizmet vermektedir. Koltuklarınızda leke ve kirler mi var o zaman hiç vakit kaybetmeden bu işin uzmanı olan firmamızı arayın gerekli prosedür uygulansın. Kaliteli malzemeleri ve deneyimli uzman kadrosu ile koltuklarınızı hiç bir yere götürmeden yerinde yıkıyor ve evinizin en değerli, en çok kullanılan eşyasını ilk günkü gibi tertemiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuklarınızı hiç bir yere götürmeden ve yerinden oynatmadan yıkıyoruz. Bu temizleme işlemi için genellikle yüksek vakumlu makineler ve bitkisel kir sökücü şampuanlar tercih edilip kullanılır. Koltuk yıkama işlemi yaklaşık 1 ila 2 saat sürer. Bu işlem püskürtme, fırçalama ve vakumla yöntemi ile yapılır. Koltukların kumaş yapısına göre şampuanlar kullanılır. Sert olmayan fırçalar ile koltuk yüzeyindeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir. Bunun için Bağlıca koltuk yıkama firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

 

Bağlıca Kilim Yıkama
HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0850 840 28 32'DEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.